جهت اطلاع از قیمت تور استانبول بهمن 98 جدول زیر را مطالعه کنید. این تور شامل 4 شب اقامت در استانبول و خدمات مسافرتی و گردشگری مربوط بوده و از تاریخ 1 بهمن ماه آغاز شده و به صورت دوره ای تا پایان بهمن ماه و با فواصل یک روزه برگذار می شود.

جهت مشاهده سایر تورهای استانبول من و تو همسفر به صفحه تور استانبول مراجعه کنید. ضمناً موارد درج شده در جدول تنها چند نمونه از این سرویس ها هستند و شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق تر و در صورت نیاز به مشاوره با شماره های مندرج در بخش تماس با ما، با ما تماس گرفته و از کانتر ترکیه درخواست راهنمایی کنید.

با فشردن این دکمه در تلفن همراه با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت و هتل های تور استانبول بهمن 98

 

کودک     

2-6      

کودک    

6-12    

سینگل     دبل       

درجه

       و     

سرویس

                   هتل                
1/490/000 1/760/000 2/660/000 1/940/000 3*BB Reydel Hotel
1/490/000 1/820/000 2/740/000 2/110/000 2*BB Birol Hotel
1/490/000 1/880/000 3/080/000 2/280/000 4*BB Icon Hotel Istanbul

 

  • هزینه تور این تور استانبول برای کودکان زیر 2 سال 390 هزار تومان است.
  • هتل ها و سرویس های بسیار دیگیری برای تور استانبول بهمن وجود دارد که در صورت نیاز می توانید طی تماس تلفنی از آن ها مطلع شوید.
  • این تور شامل پرواز ایران ایر و ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه شهر استانبول ترکیه به هتل و بالعکس می باشد.تور استانبول بهمن 98 با پرواز ایرانی ایر انجام می شود.

 

خدماتی که در این تور استانبول دریافت می کنید:

خدماتی که در تور استانبول بهمن 98 من و تو همسفر دریافت می کنید شامل بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر ، اقامت در هتل طبق سرویس، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی ، تورلیدر فارسی زبان ،  و یک گشت شهری  با نهار.

سایر نکات مهم در مورد تور استانبول بهمن 98 :

  1.  نرخ تور برای کودک زیر 2 سال 390.000 تومان می باشد.
  2.  صدور بیمه برای افراد بالای 60 سال به طور اجباری بوده و مبلغ آن به صورت جداگانه بر مبلغ تور افزوده می گردد.
  3.  پرواز و هتل چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.
  4.  پرداخت حداقل 50% معادل نیمی از هزینه تور در زمان ثبت نام الزامی است.
  5.  مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین از نظر اعتبار یا هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده ی مسافر می باشد و آژانس مسافرتی من و تو همسفر هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

پیشنهاد ما به شما در زمان شرکت در تور استانبول بهمن ماه :

چنانچه به این جمع بندی رسیدید که در تور استانبول بهمن ماه من و تو همسفر شرکت کنید، باید در نظر داشته باشید، که بر اساس قوانین جدید، کشورهای مقصد اجزای ورود به افرادی که پاسپورت هایشان کمتر از 7 ماه اعتبار دارد را نمی دهند. اگر تمامی شرایط لازم برای شرکت در این تور را دارید و می خواهید در تور استانبول بهمن 98 شرکت کنید، در تجربه سفری خود موارد زیر را هرگز فراموش نکنید.

کباب فروشی های استانبول معرکه هستند:

یکی از اولین و مهمترین توصیه های ما به شرکت کنندگان در تور استانبول بهمن ماه 98 من و تو همسفر آن است که حتماً سری به غذا فروشی ها و به خصوص کباب فروشی های این شهر بزنند. لذت بردن از سفر مهمترین فاکتوری است که هر شخص در زمان شرکت در تور مد نظر خواهد داشت و خوردن غذاهای سنتی کشور مقصد می تواند یکی از این لذت ها باشد.

حتماً از بازار سنتی استانبول دیدن کنید:

یکی دیگر از تفریحاتی که می توانید در زمان شرکت در تور استانبول بهمن 98 تجربه کنید، بازدید از بازار سنتی استانبول است. بنا بر اطلاعاتی که در سایت wouldbetraveller درج شده است، بازار بزرگ استانبول یکی از بزرگترین بازارهای سر پوشیده جهان  است. پیچ و خم کوچه ها و غرفه ها این بازار به قدری زیاد است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و البته باید مکان هایی که از آن ها تردد می کنید، را به خوبی به خاطر بسپارید زیرا همین بزرگی می تواند به سردرگمی شما نیز منجر شود.